image_print

1990’lardan bugüne edindiğimiz deneyimi 2014 yalında Alkeba çatısı altında değerlendirmeye başladık. Alkeba bu yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek,Türkiye’de Endüstriyel Epoksi ve Poliüretan Zemin Kaplamaları sektöründe bir çok kurum ve kuruluşların çözüm noktası olup,bu alanda profesyonel olarak kendini geliştirmiştir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Alkeba İnşaat A.Ş. , günümüze kadar ürettiği, sattığı , geliştirdiği ürünleri ve proje uygulamaları ile  sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Yeni bin yıla yeni vizyon  ;

Alkeba İnşaat A.Ş, yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: tüm dünyaya hakim olan Endüstriyel epoksi zemin kaplama alanında uzmanlaşmıştır. Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir.

 

Faaliyet alanlarının genişlemesi  ;

 

Alkeba Topluluğu’nun iş alanları önemli ölçüde genişler. Firma artık; Terrazo Zemin Kaplamaları , Zemin Parlatma ,Endüstriyel Beton Uygulamaları , Epoksi ve Poliüretan Duvar Kaplamaları , Yol Çizgi Trafik Yönlendirme İşaretleme hizmetleri başta olmak üzere Endüstriyel Boyalar sektöründe birçok alanda faaliyet göstermektedir .Gelişimindeki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır.

 

Sürekli ve değişmeyen hedefi ;

 

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan  Alkeba İnşaat A.Ş  , tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. Yıllar önce başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.
Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

Sektörleri açısından ürünlerin çevresel niteliklerine yönelik belirledikleri normlara uymaya, hayata geçirilen ürünlere destek olmaya çalışmıştır . Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünün geliştirilmesiyle bir yandan  Alkeba İnşaat A.Ş’nin   rekabet gücü artırılırken , diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir