image_print

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALAR

2mmila 3mm arasında uygulanan yüksek basınç ve aşınma dayanımına sahip kolay temizlenen, bakteri barındırmayan estetik görünümlü parlak ve pürüzsüz bir kaplamadır.

0.75mm ila 2mm arasında uygulanan yüksek basınç ve aşınma dayanımına sahip kolay temizlenen, bakteri barındırmayan estetik görünümlü yarı mat hafif pürüzlü bir kaplamadır.

Düzgün yüzeyli betonarme zeminlerde ekonomik çözüm taleplerini karşılayan yaklaşık 1mm kalınlığında uygulanan yarı mat epoksi zemin kaplama sistemidir.

5-8 mm arasında uygulanan, Çok yüksek basınç ve aşınma mukavemeti gereken yoğun ve çok ağır trafiğin olduğu alanlarda tercih edilen mortarepoksi zemin kaplaması, aynı zamanda zemin güçlendirme ve tesviyesinde de kullanılır.

Çalışma ortamında oluşan, insan sağlığını ve iş güvenliğini tehdit eden statik elektriğin, topraklama sistemi ile tahliyesini sağlayan, 2 ila 3 mm arasında uygulanan iletken, epoksi zemin kaplamasıdır.

Kum tekstürlü 2 ila 3 mm arasında uygulanan, kaymaz, yüksek basınç ve aşınma mukavemeti gereken zeminlerde uygulanan yarı mat epoksi zemin kaplama sistemidir.

Çok yüksek basınç mukavemeti ve kaymazlık istenen alanlarda 4 – 5 mm kalınlık da uygulanan çok pürüzlü epoksi zemin kaplamadır.

1 ila 3 mm uygulanan Rulo tekstürlü yüksek basınç ve aşınma mukavemetine sahip yoğun araç trafiğine dayanıklı yarı mat epoksi zemin kaplamasıdır. Başlıca kullanım alanları : Otopark alanları, fabrikalar, depolar, hangarlar, tekstil ve gıda üretim alanları..